Hakkımızda

KÖSEOĞLU AMBALAJ
Firmamız baklava kutularından, lokum kutularına, medikal ve kozmetik kutularından hediyelik kutulara, pasta ve kuru gıda kutularından tekstil kutu ve çantalarına, fast-food kutularından çikolata kutularına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Şirket

Köseoğlu Ambalaj, ambalaj sektöründeki yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla Türkiye’nin öncü ambalaj kuruluşlarından biridir. Köseoğlu Ambalaj, İstanbul’da, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde yer alan  4000 m², son teknolojiyle donatılmış üretim tesisi ile gıda ve gıda dışı ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir.

Her zaman müşterilerine ürünlerini istenilen kalitede ve zamanında sunabilmeyi ilke edinen Köseoğlu Ambalaj, fark yaratan kalite ve hizmet anlayışıyla çıtayı en yükseğe taşımayı ve sektöründe lider kuruluşlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Köseoğlu Ambalaj Türkiye’nin yanısıra, Hollanda, Almanya, Avusturya, İngiltere, Fransa, İsveç, İsviçre, Belçika, Danimarka, Malta Adası, İsrail, Filistin, Ürdün, Lübnan ve Libya pazarlarına ambalaj ürünleri üretmektedir.

Vizyon

Gerek Türkiye ve gerek dünya ambalaj sektöründe lider kuruluşlardan biri olmaktır.

Misyon

Gıda ve gıda dışı ambalaj sektöründe ürün kalitesi ve güvenliği açısından örnek kuruluş olmaktır.

Sürdürülebilirlik

Tüm faaliyetlerimizde, planlamadan üretim aşamasına kadar tüm süreçlerde müşteri odaklı kalite anlayışıyla hareket ediyor, insan sağlığını ve çevre duyarlılığını ön planda tutarak tüm süreçleri “önce insan ve önce çevre” anlayışıyla yönetiyoruz. Çalışma alanlarımızda kalite yönetim sistemleri ile Sağlık, Güvenlik ve Çevre standartlarını uygulayarak sorumluluk ve sürdürülebilirlik ilkelerine özen gösteriyoruz. İnsan ve çevre sağlığını koruma amacıyla sürdürülebilir bir dünya için çalışıyoruz.

İLETİŞİM

Yurtiçi ve yurtdışı ambalaj siparişleriniz ve muhasebe işlemleriniz için yetkili personelimize aşağıdaki mail adreslerinden ulaşabilirsiniz.

DIŞ PİYASA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
İÇ PİYASA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ